Hasta Adaylarını Keşfedin

 

Usttak.org'da kendi web sitenizi hayal edin. Burada oluşturduğunuz web siteniz sizin sahip olduğunuz sayfanın önüne geçmez. Bunun yerine, sahip olduğunuz pazarlama varlığının tamamlayıcısı olan bir sinyal güçlendiricidir.

 

USTTAK ile birlikte yürüyen şirketler ve klinikler, pazarlama stratejilerini başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz bir potansiyel müşteri yaratma kanalıyla tamamlayarak marka bilinirliklerini en üst düzeye çıkarır.

 Hastaları Çekiyoruz

 

Hastalara daha iyi bir sağlık yolculuğunda rehberlik ediyoruz. Özel mikrositeniz sayesinde  hastanenizi veya kliniğinizi tanıtabilirsiniz. Mikrositeniz, uzmanlaştığınız prosedürler, tesislerinizde çalışan birinci sınıf doktorlar ve yakınlarda bulunan benzersiz turizm fırsatları için bir vitrindir. Burada hazırlayacağınız sayfada hastaların sizi daha yakından tanımasına yardımcı olacak sık sorulan soruları cevaplayarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Son olarak, gelecekteki hastalarınızın bilgilerini size iletilecek bir danışan kayıt formu sunacağız.

1) MARKALAMA

 

Hastanenizi veya kliniğinizi sağlık seyahati işinde dünyanın en tanınmış ismi olan Uluslararası Sağlık Turizmi Tesisleri ve Aracı Kuruluşlar Derneği ile ilişkilendirin.

 

 

Sağlık turizmi hastaları ve sağlık profesyonelleri için internetin tek dijital destinasyonunun bir parçası haline gelerek anlık hareketleri komuta edin. E-postanızda, web sitenizde ve hayal edebileceğiniz başka herhangi bir yerde mikro sitenizle bağlantı kurun.

 

 

Tesisinizin hastalarınıza sunduğu kalite standartlarını aynı ölçüde taşıyan güzel bir mikrosite ile güvenilirlik oluşturun ve sürdürün. Yapılan bir araştırmada insanların %48'i bir işletmenin güvenilirliğini belirlemede üst faktör olarak bir web sitesinin tasarımını ve görünümünü ana seçenek olarak seçti.


2) PAZARLAMA

 

En iyi web sitesini geliştirmek ve optimize etmek için yıllarca süren süreçleri atlayın! Kendinizi usttak.org'da konumlandırarak, zaten tüm ilgili aramaların en üst sıralarında yer alan, yüksek görünürlüğe sahip bir marka haline geliyorsunuz. Araştırmalar, hastaların %77'sinin randevu almadan önce arama yaptığını gösteriyor. Usttak.org mikrositesiyle, gelecekteki hastalarınızın arama sonuçlarının ilk sayfasında bu sonuçlardan biri olabilirsiniz.

 

Binlerce uluslararası hastanın kendileri için doğru sağlık çözümünü aktif olarak aradığı bir web sitesinde kendinizi konumlandırarak portföyünüze uygun müşteri adayları oluşturabilirsiniz. Her gün size teslim edilen nitelikli müşteri adayları düzenlerken sitemiz üzerindeki reklamlarınızı yönetmeye devam ediyoruz. 

Kendinizi Öne Çıkarın

Sizi rakiplerinizden ayıran özelliklerinizi vurgulamak için portföyünüzü profilinizde sergileyin.

Anında Bildirim Alın

Profilinize uygun bir hasta adayı onam formunu doldurduğunda bildirimlerini e-postanızda görüntüleyebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizin bir listesini içeren verilere erişebilirsiniz.

Tedaviler

Kuruluşunuzun hizmet verdiği tedavileri ekleyin.

Erişilebilir Olun

Sosyal medya ve web sitenizin linkini bağlayarak erişiminizi artırabilirsiniz.

Sağlık Kuruluşunuzu Sergileyin

Sağlık kuruluşunuzu tanıtan fotoğraflar ve ilgi çekici açıklamalarla kendinizi sergileyin.

BİLGİ EDİNME

 1 - 2 HAFTA

MİKROSİTE GELİŞTİRME

1 - 2 HAFTA

 

 

2 - 3 HAFTA

İÇERİK DÜZENLEME

3 - 4 HAFTA

MİKROSİTE TESLİMİ VE REKLAM LANSMANI