YURT DIŞI/YURT İÇİ ETKİNLİK KATILIMLARIMIZ

USTTAK olarak 20-21 Mayıs 2022 Tarihlerinde Hollanda'da gerçekleştirilen, Amsterdam Health Tourism Expo'daydık. Üyelerimizi ve derneğimizi tanıtma fırsatı bulduk.USTTAK olarak 23-26 Haziran 2022 Tarihlerinde Azerbaycan'da gerçekleştirilen Hestourex Dünya Sağlık Turizmi Fuarı'na katılım gerçekleştirerek üyelerimizi ve derneğimizi tanıtma fırsatı bulduk. USTTAK olarak 1-3-5 Ağustos 2022 Tarihlerinde Rusya'da gerçekleştirilen Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve Rusya Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri'ne katılım gerçekleştirdik. Yoğun ilgi gören standımızda üyelerimizi ve derneğimizi tanıtma fırsatı bulduk. 


 

USTTAK olarak 10-12-14 Ekim 2022 Tarihlerinde İngiltere'de gerçekleştirilen ITIE Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve İngiltere Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri'ne katılım gerçekleştirdik. Standımızda oldukça fazla görüşme gerçekleştirerek üyelerimizi tanıttık. USTTAK olarak 18-20 Kasım 2022 Tarihlerinde Almanya- Münich'de gerçekleştirilen Beautiye 2022 Etay fuarına katılım gerçekleştirdik. Standımızda birçok görüşme gerçekleştirerek üyelerimizi ve derneğimizi tanıtma fırsatı bulduk. 


 

USTTAK olarak 29 Kasım 2022 Tarihinde Dubai'de gerçekleştirilen ITIE Türkiye Sağlık Turizmi Tanıtımı ve Dubai Sağlık Turizmi Fırsatları Semineri'ne  katılım gerçekleştirdik. Standımızda birçok görüşme gerçekleştirerek, kendimizi tanıttık. 


 

 USTTAK olarak 8-10 Aralık 2022 Tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirilen TTİ İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi'ne katılım gerçekleştirdik. Standımızda birçok görüşme gerçekleştirerek, dernek üyelerimizin standlarını ziyaret ettik. 


 

♦ USTTAK olarak 6-9 MART 2023 Tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilen ITB Berlin fuarına katılım gerçekleştirdik. Standımızda değerli katılımcılarımızın sorularını yanıtlayarak bilgilendirmeler yaptık.


 

♦ USTTAK olarak  16-18 Mart 2023 Tarihlerinde Moskova'da gerçekleştirilen 29TH INTERNATIONAL TRAVEL & HOSPITALITY SHOW'a katılım gerçekleştirdik. Sizleri tanıtmaya devam ediyoruz.


 

♦ USTTAK olarak  25 Nisan 2023 Tarihinde Londra'da gerçekleştirilen ITIE II. Londra Sağlık Turizmi Semineri ve B2B-B2c Workshop Etkinliği'ne katılım gerçekleştirdik. Sizleri yurt dışında ve yurt için de tanıtmaya devam ediyoruz.


 

♦ USTTAK olarak  1- 4 Mayıs 2023 Tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilen Arabian Travel Market'e katılım gerçekleştirdik. Kıymetli üyelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz.


 
 
♦ USTTAK olarak  21 Temmuz 2023 Tarihinde Londra'da gerçekleştirilen ITIE III. Londra Sağlık Turizmi Semineri ve B2B-B2c Workshop Etkinliği'ne katılım gerçekleştirdik. Sizleri yurt dışında ve yurt için de tanıtmaya devam ediyoruz.

 

♦ USTTAK olarak  14-17 Eylül 2023 Tarihlerinde Moldova'da gerçekleştirilen Moldova Moldmedizin Molddent Fuarı'na katılım gerçekleştirdik. Kıymetli üyelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz. 


 

♦ USTTAK olarak 1 Ekim 2023 Tarihinde Almanya/ Münih'te gerçekleştirilen Sağlık Turizm Fuarı ve B2B-B2C Workshop Etkinliği'ne katılım gerçekleştirdik. Standımızda değerli katılımcılarımızın sorularını yanıtlayarak bilgilendirmeler yaptık.


 

♦ USTTAK olarak 13-14 Ekim 2023 Tarihinde Almanya/ Frankfurt'ta gerçekleştirilen Health Toruism Expo Frankfurt Seminerine katılım gerçekleştirdik. Kıymetli dernek üyelerimizi yurt dışında tanıtmaya devam ediyoruz.


 

 USTTAK olarak 7-9 Aralık 2023 tarihinde İzmir'de düzenlenen TTİ İZMİR 17. ULUSLARARASI TURİZM TİCARET FUAR VE KONGRESİ'ne katılım sağladık. Kıymetli üyelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz. 


 

  USTTAK olarak 11-13 Ocak 2024 tarihinde Denizli'de düzenlenen Pamukkale Üniversitesi davetiyle ''Uluslararası Termal Turizm Forumu'na'' katılım sağladık. USTTAK olarak üyelerimiz için yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.


 

♦ USTTAK olarak 13-14 Ocak 2024 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilen 28. Ulusal Estetik ve Plastik Cerrahi Kongresi'ne katılım göstererek siz kıymetli dernek üyelerimiz ile bir araya geldik. Dernek olarak üyelerimiz ile bir araya gelerek sağlık turizmini büyütüyoruz.


 

♦ USTTAK olarak 18-21 Şubat 2024 tarihinde Dubai'de gerçekleştirilen Middle East İnternational Medical Tourism Congress'e katılım gerçekleştirdik. Dernek üyelerimizi dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.


 

♦ USTTAK olarak 1-2 Mart 2024 tarihinde Londra'da gerçekleştirilen Global Medical Forum'da Gold sponsor olarak yer aldık. Türkiye sağlık turizmini sizlerle birlikte geliştireceğiz.