Sağlık Kuruluşunuz İçin Dijital Pazarlama Seçeneklerimizden Birini Seçin


Aşağıya Kaydır

Hedef Mikrosite

Size özel tasarlayacağımız bu mikrosite ile sağlık tesisinize ilgi duyan potansiyel hastalara kendinizi çok net bir şekilde sergileme fırsatı bulacaksınız. Mikrositeniz tedavi almak isteyen kişiler için ideal bir seçenektir. Bizlerle birlikte mikrositenizi oluşturduktan sonra kuruluşunuzla uyumlu hasta adaylarına ulaşabilir, reklam kampanyaları geliştirebilir ve yönetebilirsiniz.

 


Öne Çıkan Doktor Profili

Usttak.org'da sağlık profesyonellerini görüntüleme özelliği ile bir gecede kendi kişisel markanızı oluşturabilirsiniz. Hastalar, doktorlarının kendilerini tedavi etmek için gerekli donanıma sahip olduğunu ve özgeçmişini görüntülemek isteyebilirler. Biz sizler için önemli olan bilgileri birleştirerek kendi web sayfanızda profesyonel uzmanlığınızı sergilemenin daha iyi bir yolunu sunuyoruz. Yerel ve uluslararası hastalarınız artık sizlere daha rahat ulaşabilecek.

 


Öne Çıkan Sağlık Hizmeti Sağlayıcıları

Usttak.org’da listelenen hastane, klinik veya acentanızı görüntüleyen potansiyel kullanıcıları hayal edin! Hizmet verdiğiniz şehre, uzmanlaştığınız hizmet ve tedavilere göz attıklarında kuruluşunuzu görüntüleyebilecekler. Bu sayede kuruluşunuzu uluslararası websitemizde listeleyerek güvenilirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırabilirsiniz. Bu yatırımlarla kullanıcılara küresel bir hizmet ağına sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 


Tedavim İçin Nasıl Fiyat Alırım ?

Tedavinizin sürecini anlatan varsa ilgili raporlarınızı da ekleyeceğiniz mesajınızı info@usttak.org adresinize iletmeniz halinde, tedaviniz için en iyi fiyat seçeneklerini sizlere ulaştırıyoruz.

Seçenekler Hakkında Nasıl Daha Fazla Bilgi Edinebilirim?

Seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere info@usttak.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Potansiyel Hastalara Ulaşmak İstiyorum. Ne Önerirsiniz?

Hasta adaylarının sizi daha iyi tanıyabilmesi için bir mikrosite oluşturmak, potansiyel hastalara erişmek için daha uygun olabilir. Mikrositemiz potansiyel müşteri yakalamak için gelen reklam ve pazarlama trafiği için özel olarak oluşturulmuştur.

Benim İçin En İyi Pazarlama Seçeneği Nedir?

Sizler için uygun pazarlama seçeneği ne tür bir kuruluş olduğunuza (hastane, klinik, acenta vb.), neyi başarmak istediğinize (marka bilinirliği, potansiyel müşteri yaratma), bütçenizin ne olduğuna vb. göre değişiklik göstermektedir. Firmanıza en uygun pazarlama seçeneğine beraber karar vereceğiz.